Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

RD - údržba a opravy vozidel T - 815 u VÚ 1535 Hranice 2020 - 2021.


Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Servisní služby
Dopravní prostředky ->  Nákladní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky malého rozsahu (dále též "VZMR") je provedení služeb, kterým se pro účely této VZMR rozumí provedení údržeb a oprav vozidel T - 815 u VÚ 1535 Hranice v letech 2020 - 2021. Služby jsou podrobně specifikovány v zadání této VZMR (soubor „Příloha č. 1 - specifikace a cenová nabídka.xls“). Služby budou uchazečem realizovány na základě výzev k rámcové dohodě v souladu s podmínkami stanovenými v návrhu rámcové dohody, který je součástí zadávacích podmínek. S výhercem VR bude uzavřena rámcová dohoda. Pro účely zabezpečení bezpečné přepravy nepojízdné techniky převážené na přepravním prostředku (P-50 N) požaduji, aby po celé trase do místa provádění požadovaných prací byla minimální výška mostů a jiných podobných překážek (např. vjezdy do areálu) minimálně 4,50 m.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 18.09.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.