Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

R Komplex – Základní škola Svitavy, Riegrova 4 – dodávka vybavení


Kategorie

Nábytek
Nábytek ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Část 1 – ICT Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je dodávka ICT a audiovizuální techniky do učeben a kabinetů ZŠ Riegrova. Předmět plnění části 1 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3a dokumentace zadávacího řízení) a v projektové dokumentaci a soupisu dodávek a služeb (dále jen „soupis dodávek"), (Příloha č. 5a dokumentace zadávacího řízení). Část 2 – nábytek Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je vybavení prostor ZŠ Riegrova nábytkem. Předmět plnění části 2 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3b dokumentace zadávacího řízení) a v projektové dokumentaci a soupisu dodávek a služeb (dále jen „soupis dodávek"), (Příloha č. 5b dokumentace zadávacího řízení). Část 3 – pomůcky Předmětem plnění části 3 veřejné zakázky je dodávka pomůcek pro fyziku, zeměpis, přírodopis, chemii, pracovní výchovu pro 1 stupeň, pracovní výchovu pro 2 stupeň a výukový software. Předmět plnění části 3 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3c Příloha č. 3dokumentace zadávacího řízení) a v soupisu dodávek (dále jen „soupis dodávek"), (Příloha č. 5c dokumentace zadávacího řízení).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 02.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.