Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Pořízení nábytku do podkroví Centra sociálních služeb Jeseník


Kategorie

Nábytek
Nábytek ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je pořízení nábytku ve III. NP budovy „B“ v Centru sociálních služeb Jeseník na Beskydské ulici č.p.1298, a to za účelem rozšíření kapacity sociální služby Domov se zvláštním režimem. Vybavení proběhne bezprostředně po ukončení stavební části, která je naplánovaná na období leden až duben 2021. Do rekonstruovaných prostor bude dle projektové dokumentace dodán soubor nábytku určeného k vybavení pokojů klientů a společných částí (šatna zaměstnanců a sesterna). Pokoje klientů budou vybaveny polohovacími lůžky v počtu 12 ks, soubor nábytku do pokojů a dalších místností bude zahrnovat šatní skříně a další mobiliář dle specifikace uvedené v dokumentaci nábytku. Před vlastní výrobou proběhne upřesnění rozměrů (přeměření).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.02.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.