Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PS 0736 - Oprava hráze vodního díla Čermná


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Vodohospodářské stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Výměna stávajícího ocelového potrubí DN 800 v dl. 326 m, které je uloženo ve dně malé vodní nádrže Čermná II. Toto potrubí slouží k převádění minimálních zůstatkových průtoků Plazského potoka a k vypouštění horní nádrže a je po téměř 40-ti letech provozu vlivem koroze v havarijním stavu. Dolní nádrž Čermná II. slouží prioritně pro vojenský výcvik při vodní hladině, který nyní nelze z důvodu nevyhovujícího stavu potrubí provádět v požadovaném rozsahu. Přepouštěcím potrubím dochází k únikům vody z nádrže, proto je nutná jeho kompletní náhrada za nové potrubí DN 800. Manipulační sdružené objekty v dolní nádrži byly zrekonstruovány v roce 2011 a výměna potrubí DN 800 je nezasáhne. Účelem je tedy obnova vodohospodářské funkce VN Čermná II.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 16.11.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.