Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PS 0429 - Oprava a údržba střechy SO 001 a oprava oplocení SO 007 Velitelství RUT Žatec


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem oprav je střecha „zimní zahrady“ objektu s dešťovými žlaby a svody, dále zaústění těchto svodů včetně odvodu dešťových vod z prostoru navazujícího „anglického dvorku“ ve dvoře objektu. Konstrukce zastřešení tvořená deskami z komůrkového polykarbonátu a hliníkových systémových profilů vykazuje netěsnosti, napojení dešťových vod ze střechy a dvorku pod úrovní terénu je nefunkční. Při deštích dochází k zatékání střešní konstrukcí a průsaku vod stěnami a podlahovou konstrukcí. Z důvodu vlhkosti dochází k poškození vnitřního zařízení objektu a degradaci stávajících povrchů a konstrukcí. Oplocení předzahrádky v Komenského aleji je staticky narušené, dochází k odpadávání betonových kusů původní teracové omítky podezdívky. Trubkové oplocení je uvolněné, sloupky z režného zdiva jsou narušeny trhlinami. Oplocení je založeno na mělkém základovém pasu z opukového kamene. Oplocení předzahrádky bude odstraněno a provedeno nově v původním stylu. Uzavření předzahrádky bude doplněno brankou a bránou. Trhliny ve zděném oplocení vnitřního dvora budou sešity helikální výztuží. Budou opraveny narušené omítkové povrchy zdi dvora. Součástí dvora oplocení je i oplocení anglického dvorku. Bortící se konstrukce opěrné stěny anglického dvorku budou opraveny, anglický dvorek bude uzavřen pororoštem. Součástí oprav bude i výměna stávajících kuchyňských linek ve vnitřních prostorách objektu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.02.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.