Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PS 0018 - Náhradní výsadba dřevin - kasárna Generála Píky


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba zeleně

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
V rámci realizace bude provedena náhradní výsadba 27 ks dřevin, a to na základě Rozhodnutí Ministerstva životního prostředí vydaného dne 3. 2. 2017, pod Čj. 3727/500/17;85850/ENV/17. Požadujeme dodávku dřevin sadovnicky zapěstované alejové stromy o obvodu kmene 14-16 cm se zemním balem. Výsadba dřevin současně zahrnuje dodávku vyvazovacích kůlů na ukotvení dřeviny, vč. příčky a úvazku na uchycení dřeviny, plastovou individuální ochranu kmene do výšky 120 cm, závěrečné provedení komparativního řezu na veškerém sadebním materiálu (zapěstování architektury koruny). O vysázené dřeviny bude zajištěna uvedená odpovídající následná péče po dobu 5ti let. Další požadované činnosti jsou uvedeny v rozsahu zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 24.03.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.