Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Přírodní zahrada MŠ 1. máje 864 v Rožnově pod Radhoštěm


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Ostatní
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba zeleně

Lokalita:

Zlínský kraj

Popis:
1. Předmětem veřejné zakázky je úprava zahrady v přírodním stylu Mateřské školy 1. máje 864 v Rožnově pod Radhoštěm. Jedná se o realizaci zemních prací, plošných a terénních úprav, zakládání nových vegetačních prvků (včetně výsadby dřevin, keřů, trvalek, založení trávníků), doplnění interaktivních, biotopových a didaktických prvků (včetně odborné literatury), doplnění mobiliáře a technického vybavení.

2. Podrobné vymezení předmětu plnění je obsaženo v návrhu Smlouvy o dílo (příloha č. 1 Zadávací dokumentace, dále jen „ZD“), její součástí je Situační výkres včetně Položkového rozpočtu.

3. Řešené území: Zahrada mateřské školy 1. máje 864, Rožnov p.R., příspěvková organizace, parc. č. 1075/5 k. ú. Rožnov pod Radhoštěm. Dle Situačního výkresu, zpracovala Jana Vašková, datum 1/2020

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 07.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 21.09.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.