Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Přírodní zahrada MŠ 5. května 1527 v Rožnově pod Radhoštěm


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Ostatní
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba zeleně

Lokalita:

Zlínský kraj

Popis:
1. Předmětem veřejné zakázky je úprava zahrady v přírodním stylu Mateřské školy 5. května 1527 v Rožnově pod Radhoštěm. Jedná se o realizaci zemních prací, plošných a terénních úprav, zakládání nových vegetačních prvků (výsadba dřevin, keřů, trvalek, založení trávníků), doplnění interaktivních, biotopových a didaktických prvků, doplnění mobiliáře a technického vybavení.

2. Podrobné vymezení předmětu plnění je obsaženo v návrhu Smlouvy o dílo (příloha č. 1 Zadávací dokumentace, dále jen „ZD“), její součástí je Projektová dokumentace včetně Položkového rozpočtu.

3. Řešené území: Zahrada mateřské školy 5. května 1527, Rožnov p.R., příspěvková organizace, parc. č. 1250/28 k. ú. Rožnov pod Radhoštěm. Dle vypracované projektové dokumentace „ZAHRADA MATEŘSKÉ ŠKOLY 5. KVĚTNA 1527 V ROŽNOVĚ POD RADHOŠTĚM – DPS, zpracovatel ZAHRADA-PAKR-KRAJINA s.r.o., datum 1/2020.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 07.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 21.09.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.