Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Příměstské tábory pro rok 2020


Kategorie

Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu je organizace letního programu pro děti zaměstnanců KÚ MSK prostřednictvím týdenních letních příměstských táborů s různorodým obsahem tak, aby program každého týdne byl pro děti záživný, inspirující a také poučný. Každého turnusu, který bude probíhat po dobu 5 dní (vždy v pondělí – pátek, v čase 8 -16:30hod), se bude účastnit max. 30 dětí ve věku 5-15 let. Činnost bude zajištěna vždy minimálně 2 pracovníky pro každý den daného jednoho turnusu, z nichž: • Oba pracovníci budou starší 18 let • alespoň jeden ze dvou pracovníků bude mít vysokoškolské pedagogické vzdělání, které doloží diplomem o ukončeném vzdělání • alespoň jeden ze dvou pracovníků bude mít absolvovaný kurz zdravotníka, které doloží příslušným osvědčením • oba pracovníci budou mít předchozí odbornou praxi a zkušenosti s realizací obdobných volnočasových aktivit pro děti.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 23.03.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.