Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

SEZ – Monitoring podzemních vod v oblasti tzv. Rafinerského lesíka, Bohumín


Kategorie

Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Zakázka je zadávána v rámci procesu odstraňování starých ekologických zátěží na základě uzavřené ekologické smlouvy č. 0184/97. Předmětem plnění je realizace monitoringu podzemních vod v oblasti tzv. Rafinerského lesíka, jenž sousedí s areálem bývalého distribučního skladu PHM BENZINA v Bohumíně, včetně vypracování průběžných etapových (ročních) zpráv a vypracování závěrečné zprávy o výsledcích monitoringu. Monitoring podzemních vod je plánován v délce 60 měsíců s tím, že 2x měsíčně bude na vybraných vrtech probíhat měření hladiny podzemní vody a kvartálně budou probíhat odběry vzorků podzemní vody včetně souvisejících analýz. Metodika prací a rozsah plnění je vymezen projektem a položkovým rozpočtem.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 09.04.2020 (23:59)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.