Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Přestavba gastroenterologické ambulance


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Rozšíření a přestavba gastroenterologické ambulance a rekonstrukce sociálního zázemí oddělení radiodiagnostiky Nemocnice Na Homolce. V rámci přestavby gastroenterologické ambulance dojde zejména k vytvoření nové dospávací místnosti pro pacienty, jejíž součástí je i pracoviště sestry a sociálního zařízení a vzniku dvou nových vyšetřoven včetně nové čistící místnosti. Nedílnou součástí stavby jsou nové rozvody TZB včetně umístění nové VZT jednotky ve strojovně 5.NP. Dále proběhne rekonstrukce umývárny, obnova sociálního zázemí, vytvoření jednotného zdroje CO2 a jeho napojení do vyšetřoven, obnova podlahových krytin a podhledů a dodávka nového mobiliáře, zařizovacích prvků a další související stavební práce.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 18.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 17.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.