Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Přeměna PND na LS Litvínov_ LHC Litvínov LR 1,2

Číslo ve věstníku:
Z2020-044342
Kategorie

Zemědělství, lesnictví a krajinářství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky je poskytování pěstebních činností, vč. dodávek sadebního materiálu, jakož i poskytování dalších souvisejících služeb a dodávek na vymezeném území. Vybraný dodavatel bude za podmínek vymezených touto ZD poskytovat služby PČ spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, včetně dodávek příslušných přípravků a materiálů (tj. materiálů nezbytných k provádění pěstebních činností); jedná se zejména o následující činnosti: • příprava půdy pro umělou obnovu lesních porostů; • výsadba lesních dřevin a obnova lesa (zalesňování a průběžné dodávky sadebního materiálu); • ochrana lesních kultur proti zvěři (nátěr/nástřik repelenty proti okusu); • ochrana lesních kultur proti buřeni; • oplocování lesních kultur; popř. další pěstební činnosti uvedené v Projektu PRV, např. rekonstrukce porostů.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 14.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 15.01.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.