Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Přeměna PND na LS Klášterec - západ 2021 - 2022

Číslo ve věstníku:
Z2020-044354
Kategorie

Zemědělství, lesnictví a krajinářství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Poskytnutí služby v pěstební činnosti: příprava půdy pro umělou obnovu lesních porostů, výsadba lesních dřevin a obnova lesa, ochrana lesních kultur proti zvěři (nátěr/nástřik repelenty proti okusu) + oplocování lesních kultur, a to včetně dodávek příslušných přípravků a materiálů (tj. sadebního materiálu a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstebních činností), popř. další pěstební činnosti (rekonstrukce porostů, přihnojování les. kultur, ochrana proti hmyzím škůdcům, hlodavcům). Podrobný přehled a popis jednotlivých činností tvořících předmět zakázky, včetně požadavků na dodávky sadebního materiálu, pomocného materiálu a stanovený objem těchto dodávek, je uveden v projektu Přeměna PND na LS Klášterec - západ 2021-2022.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 14.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 13.01.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.