Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Překlady odborných textů z českého do anglického jazyka a z anglického do českého jazyka pro potřeby MZK


Kategorie

Poradenské, právní a tlumočnické služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Překlady odborných textů z českého do anglického jazyka a z anglického do českého jazyka rodilým mluvčím cílového jazyka pro potřeby MZK Překlad odborného textu rodilým mluvčím z oblasti knihovnictví, knižní kultury, digitalizace, historie, případně z dalších humanitních oborů do anglického jazyka (vč. překladů textů běžné administrativní povahy jako faktury, objednávky atp.). Účelem užití překladů je jejich publikace na veřejnosti a prezentace literatury v České republice a v zahraničí, pro tento účel je nezbytná vyšší kvalita překladu než obvyklá, řádně upravená rodilým mluvčím. Specifikace: Předpokládaný rozsah stran za období leden – prosinec 2021: - pro překlad z českého do anglického jazyka 320 NS - pro překlad z anglického do českého jazyka 150 NS Doba dodání jednotlivých předkladů: běžná – 3 kalendářní dny ode dne objednávky v závislosti na rozsahu překládaného textu mimořádná – 24 hodin ode dne objednávky v závislosti na rozsahu překládaného textu Vyhrazujeme si právo VZ zrušit a to i bez udání důvodů. Dodání zdarma. Uchazeči podáním nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy dle této nabídky, a proto mu nevzniká žádný právní nárok z titulu tohoto neuzavření smlouvy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 07.01.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.