Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Překlady úředních, správních a organizačních dokumentů JAMU


Kategorie

Poradenské, právní a tlumočnické služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování překladatelských služeb, tj. vyhotovení překladů textů z a do cizího jazyka. Základními tématy překladů jsou vnitřní předpisy a další dokumenty týkající se veřejné vysoké školy (např. statut JAMU, statut správní rady, volební a jednací řády akademického senátu, vnitřní mzdový předpis apod.), zadávací dokumentace k veřejným zakázkám a překlady smluv, případně další texty úředního, správního a organizačního charakteru včetně překladu textů webových stránek JAMU a Informačního systému JAMU (IS JAMU), realizovaných buď přímo v administračním rozhraní systému pro správu webového obsahu (v prostředí Wordpress) nebo v exportech z IS JAMU obsahujících zdrojový kód ve formátu .html z českého jazyka do cizího jazyka – viz příloha č. 1 Specifikace předmětu plnění a cenová nabídka.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 30.11.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.