Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB FACILITY MANAGEMENTU


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je poskytovat zadavateli tzv. facility management služby, tj. zajišťovat veškeré technické, administrativní a další činnosti potřebné pro zabezpečení řádného provozu budovy a v ní umístěných zařízení, jejichž podrobná specifikace je obsažena v přílohách této zadávací dokumentace, které jsou k řádnému provozu budovy a zařízení nezbytné (dále jen „služby“). Předmětem veřejné zakázky je provádění paušálních a ostatních služeb, které jsou vymezeny v přílohách zadávací dokumentace. Služby zahrnují zejména pravidelnou provozní a technickou správu technologických prvků budovy, provádění běžné údržby a oprav a provádění odborných servisů, revizí a prohlídek technologií dle příslušných právních předpisů. Bližší podmínky specifikace činností při plnění veřejné zakázky jsou uvedeny v přílohách č. 1 až 8 zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 17.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 01.02.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.