Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Podpora aplikace ESSS (spisová služba)


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky je závazek vybraného dodavatele poskytovat/zajistit poskytování po dobu 24 měsíců (tj. od 24. 3. 2021 do 23. 3. 2023) pro zadavatele podporu ESSS, tj. originální podporu výrobce a další související služby (dále jen „podpora“ nebo „podpora ESSS“ nebo „služby podpory“). Jedná se o: podporu ESSS hrazenou paušálem, která zahrnuje: • řešení incidentů v ESSS, a to v rámci systému e-spis jako celku, který je systémem modulárním, • maintenance ESSS – tj. poskytování tzv. aktualizačních služeb, v rámci nichž jsou poskytovány i originální upgrades/updates ESSS, • konzultační služby vztahující se k užívání ESSS (včetně Úprav), a to v maximálním rozsahu 1150 člověkohodin (dále též jen „konzultační hodiny“) čerpaných po dobu poskytování podpory podle smlouvy, • opravy zranitelnosti ESSS – jednotlivých částí ESSS i ESSS jako celku, podporu ESSS hrazenou nad rámec paušálu, která zahrnuje: • provádění úprav ESSS v předpokládaném rozsahu 200 člověkohodin čerpaných po dobu poskytování podpory podle smlouvy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 19.08.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 20.01.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.