Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Poskytování právních služeb

Číslo ve věstníku:
Z2021-005764
Kategorie

Poradenské, právní a tlumočnické služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Zadavatel, Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace (dále jen „zadavatel“ nebo „KSÚS“) zabezpečuje údržbu silnic II. a III. třídy na území Středočeského kraje, vč. mostních objektů, a dále výkon agendy investorské přípravy a realizace dopravních staveb ve vlastnictví Středočeského kraje. Předmětem této veřejné zakázky je všeobecné právní poradenství související s činností KSÚS poskytované ve smyslu zákona č. 85/1996 Sb., o advokacii, ve znění pozdějších předpisů, se zaměřením na následující oblasti práva: a) právo veřejných zakázek, včetně zastupování ve správních řízeních před Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže a v navazujících soudních řízeních správních, a dále včetně poradenství při jednání s dotačními orgány, b) právo stavební a správní, c) právo občanské, zejména nakládání s nemovitostmi, d) právo trestní.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 15.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 17.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.