Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Pořízení technologií pro výrobu difuzních panelů


Kategorie

Materiál, součástky a náhradní dílySpotřební materiálTechnologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje
Spotřební materiál ->  Ostatní

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
a) Montážní (překlápěcí) stůl pro výrobu panelů, který představuje sklápěcí stůl pro výrobu dřevěných sendvičových panelů.
Konstrukce stolu je tvořená z robustních ocelových profilů a strukturovaných ohýbaných prvků. Zdvih stolu zajišťuje robustní hydraulický systém s hydraulickými válci s pístnicí do úhlu 0-95° s elektronickou regulací zdvihu. Příčné elementy jsou vrtány v pravidelné rozteči. Otvory slouží k umístění pneumatických dorazů při stahování rámu pomocí přítlaků.
Pracoviště překlápěcího stolu se skládá ze dvou protilehlých stolů. Podružný stůl je vybaven pneumatickým posuvem, který zajišťuje odjezd stolů do zadní pozice a vytvoření dostatečného prostoru pro průchod obsluh mezi pracovišti.

b) Zkracovací centrum s frézovací jednotkou pro přípravu hranolů
Automatická zkracovací pila s pevným pilovým kotoučem určená pro přípravu materiálu ve výrobě dveří. Pila s tlačným podáváním pro vstupní materiál s výkonnou pilovou jednotkou pro kolmé řezy. Robustní pila se skládá ze základního stroje s vkládacím zařízením a pevným vyvážecím prostorem. Zařízení lze doplnit o manipulaci s materiálem a propojit do výrobních linek.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 01.10.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 17.10.2023 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.