Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka SW pracoviště pro virtuální zprovoznění


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem tohoto výběrového řízení je dodávka včetně instalace dvou (2) mechatronických pracovišť (softwarové licence) včetně souvisejících SW licencí umožňujících plnohodnotnou a efektivní práci (dílčí licence mechatronické konstrukce atd.). Jedno (1) z pracovišť je optimalizováno pro případ užití externím mechatronikem - integrace externího programátora (licence pro možné využití přístupu externisty). Tři (3) pracoviště mechanické konstrukce. V tomto uspořádání bude dohromady sloužit pro konstrukci a simulaci a virtuální zprovoznění jednoúčelových strojů a linek, které musí splňovat minimální technické parametry požadované zadavatelem. Podrobně je předmět zakázky definován zadávacími podmínkami.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 16.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 04.01.2021 (11:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.