Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Pasportizace fondu kramářských tisků – špalíčků


Kategorie

Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Pasportizace fondu kramářských tisků – 10 špalíčků (v každém špalíčku je cca 40 písní). Ke každému svazku bude zpracována „zpráva o stavu svazku“, vzor je přiložen. Součástí průzkumu bude stanovení škály poškození fondu a zařazení zkoumaných svazků na této škále tak, aby mohlo být stanoveno pořadí pro provádění restaurátorských prací. Dodavateli bude umožněna prohlídka pasportizovaného fondu pro nacenění na základě žádosti uchazečů (mailem: jiri.dufka@mzk.cz, telefonicky: 541 646 158). Vyhrazujeme si právo VZ zrušit a to i bez udání důvodů. Dodání zdarma. Uchazeči podáním nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy dle této nabídky, a proto mu nevzniká žádný právní nárok z titulu tohoto neuzavření smlouvy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 10.08.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.