Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Parkovací dům za katedrálou - PD


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky je poskytnutí služeb projektanta spočívajících v provedení projekčních prací a souvisejících činností, a to v návaznosti na návrh účastníka podaný v soutěži o návrh vyhlášené Statutárním městem Ostrava pod názvem „Parkovací dům za katedrálou“ (dále jen „soutěž o návrh“). Jedná se o: a) Příprava zakázky včetně zajištění nezbytných průzkumů a podkladů pro projekt b) Dopracování návrhu stavby (studie stavby) c) Dokumentace pro společné územní a stavební řízení d) Projektová dokumentace pro provádění stavby včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr vč. oceněných rozpočtů e) Autorský dozor a dále služeb a speciálních odborných činností spojených s plněním veřejné zakázky jako jsou obstaravatelská (inženýrská) činnost, součinnost se zadavatelem při odstraňování vad a nedodělků a uvedení stavby do užívání.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 16.02.2021

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.