Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Teplovodní přípojka a DPS pro budovy v centru města Mohelnice“


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Trasa teplovodní přípojky, bude vedena, tak aby respektovala požadavky dotčených vlastníků pozemků a umístění stávajících inženýrských sítí a vzrostlou zeleň. Teplovodní přípojky jsou dimenzí 2xDN80, 2xDN40 a 2xDN32. Teplovodní přípojka bude ukládaná do otevřených výkopů (rýhy světlé šířky min. 0,8m) s výjimkou úseků prováděných bezvýkopovými technologiemi (protlak, vtahování). Hloubka otevřeného výkopu bude provedena tak, aby při uložení potrubí na zhutněném podsypu, bylo dodrženo předepsané krytí potrubí dle ČSN 73 6005. Předizolované potrubí (flexibilní samokompenzující potrubní systém) bude uloženo do pískového lože frakce 0-8, tl. 100mm Potrubí musí v celé délce ležet na podsypu tak, aby nedocházelo k bodovému podpírání potrubí.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 11.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 01.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.