Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Památník Bible kralické – oprava střechy a výplní otvorů


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je realizace díla v rámci projektu s názvem: Památník Bible kralické – oprava střechy a výplní otvorů. Konkrétně se jedná o rekonstrukci střechy, výměnu výplní otvorů a elektroinstalace. Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v projektové dokumentaci, kterou vypracoval vypracoval Ing. arch. Roman Gale, architekt č. 2895, Křídlovická 981/25, 603 00 Brno (dále jen „projektová dokumentace“) a v neoceněných výkazech výměr (slepých rozpočtech) „Příloha č. 4 Soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr“. Technické specifikace jsou obsaženy v projektové dokumentaci. Projektová dokumentace je přílohou č. 5 této zadávací dokumentace „Příloha č. 5 Projektová dokumentace“.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 06.01.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.