Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Ostraha areálu Nemocnice Znojmo

Číslo ve věstníku:
Z2021-006596
Kategorie

Bezpečnostní služby a zařízení pro zabezpečení

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění této zakázky je výkon činností v oblasti zajištění ostrahy areálu Nemocnice Znojmo (dále jen NZ) na dobu neurčitou. Činnost bude zahrnovat: • Ostrahu areálu - kontrola vjezdu a výjezdu vozidel, dodržování režimu na veřejném parkovišti NZ, zamykání a odemykání objektu NZ, kontrola kouření, pořádku, oplocení aj. majetku, spolupráce s pracovníkem velínu NZ. • Doprovod pracovníka NZ při výběru a uložení hotovosti - převoz do banky, výběr automatů a odvod tržeb - lékárna, jídelna, prodejna potravin. Každodenní činnost bude vykonávána 16 hodin denně, včetně sobot, nedělí a svátků. Začátek bude v 4.45 hod a konec ve 21.45 hodin. Ve všední den bude 13 hodin vykonávána činnost ostrahy areálu a 3 hodiny doprovod při manipulací s hotovostí. V sobotu, neděli a ve svátek bude celých 16 hodin vykonávána činnost ostrahy areálu. Dodavatel v rámci plnění předmětu smlouvy nainstaluje svými prostředky a na své náklady čipový systém pro kontrolu dodržování harmonogramu obchůzek.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 22.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 18.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.