Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Ostraha areálu Nemocnice Znojmo


Kategorie

Bezpečnostní služby a zařízení pro zabezpečení

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění této zakázky je výkon činností v oblasti zajištění ostrahy areálu Nemocnice Znojmo (dále jen NZ) na dobu neurčitou.
Činnost bude zahrnovat:
• Ostrahu areálu – kontrola vjezdu a výjezdu vozidel, dodržování režimu na veřejném parkovišti NZ, zamykání a odemykání objektu NZ, kontrola kouření, pořádku, oplocení aj. majetku, spolupráce s pracovníkem velínu NZ.
• Doprovod pracovníka NZ při výběru a uložení hotovosti – převoz do banky, výběr automatů a odvod tržeb – lékárna, jídelna, prodejna potravin.
Každodenní činnost bude vykonávána 16 hodin denně, včetně sobot, nedělí a svátků. Začátek bude v 4.45 hod a konec ve 21.45 hodin.
Ve všední den bude 13 hodin vykonávána činnost ostrahy areálu a 3 hodiny doprovod při manipulací s hotovostí. V sobotu, neděli a ve svátek bude celých 16 hodin vykonávána činnost ostrahy areálu. Přesný rozpis činnosti bude přizpůsoben potřebám nemocnice a bude přílohou smlouvy.
Dodavatel v rámci plnění předmětu smlouvy nainstaluje svými prostředky a na své náklady čipový systém pro kontrolu dodržování harmonogramu obchůzek svých zaměstnanců vykonávajících fyzickou ostrahu areálu objednatele. Zadavatel předpokládá rozsah kontrolních bodů obchůzek do počtu 40. Rozmístění kontrolních bodů systému bude dohodnuto se zástupcem objednatele. K datům uloženým v tomto systému zajistí dodavatel přístup zástupci objednatele. Přístup k datům požaduje objednatel nejpozději následující kalendářní den. Systém umožní uložení dat v elektronické podobě na úložiště objednatele ve formátu běžně čitelném v rámci kancelářských sw, například formát .pdf.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 18.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.