Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Oprava pódia Amfiteátru – I. etapa


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem realizace první etapy je statické zajištění únosnosti stávajícího jeviště pro pořádání kulturních akcí. Toto jeviště je stavebně provázáno se stávajícím objektem amfiteátru, ve kterém sídlí vedení ZOO a BZ. Součástí realizace je rovněž přerovnání předsazeného žulového schodiště pódia a obnova podlahové desky původního orchestřiště. Stavební práce zahrnují zhotovení základů pro oddělovací stěnu v 1.PP, vyzdění dělící zdi s následným provedením zabetonovávání oddělené části 1.PP pod podiem čerpanou provzdušněnou cementovou maltou. Následně se zabetonují montážní a plnící otvory v podlahové desce podia a nová deska nad původním orchestřištěm. Stavba bude realizována na základě vydaného stavebního povolení.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 15.01.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 31.01.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.