Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Oprava místní komunikace Kavánova a Erbenova Hlinsko


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spojené s etapovou opravu dvou účelových, na sebe navazujících, komunikací a chodníků v Hlinsku. V první etapě bude realizována ulice Kavánova o celkové délce 256,42 m a šířce 5,80 m, jejíž součástí bude vybudování parkovacích stání a veřejného osvětlení - začátek úseku se napojuje na ulici Adámkova třída a konec úseku je v napojení na ulici Ležáků. Ve druhé etapě bude realizována ulice Erbenova o celkové délce 357,88 m a šířce 5,80 m, jejíž součástí je také rekonstrukce veřejného osvětlení - začátek úseku se napojuje na ulici Ležáků a konec úseku je v napojení na ulici Wilsonova. Obě komunikace na sebe fyzicky navazují, Erbenova ulice je spojovací s ulicí vedoucí ke koupališti.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 10.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 03.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.