Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce chodníků v Roztokách u Prahy pro rok 2021


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky (dílem) je dodávka materiálu a stavebních prací v rámci úprav povrchů chodníků na třech úsecích v ulicích Komenského a Přemyslovská v Roztokách u Prahy. Obecně při úpravě zpevněných chodníků bude kompletně odstraněn starý kryt, proveden přiměřený odkop podkladu, zhutnění takto vzniklé pláně, založeny příslušné konstrukční vrstvy z kameniva a štěrkodrti, a položen nový kryt. Ve výše zmíněných ulicích proběhla v minulém roce kompletní oprava živičného povrchu vozovek a v úsecích opravovaných chodníků jsou již osazeny nové silniční obruby. Jako nový povrchový kryt pochozích ploch bude použita betonová dlažba Best KLASIK 10 x 20, tl. 60 mm v šedé barvě, pokládka kolmo k podélné ose chodníku. Příčný sklon 2%. Vjezdy na pozemky barevně odlišené (červená) ve stejném typu dlažby a formátu, v tl. 80 mm. V souladu s příslušnými předpisy budou použity přiměřené slepecké prvky. Pokud se v jednotlivých úsecích skladba, nebo výchozí situace liší, je to uvedeno u popisu jednotlivých úseků.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 22.01.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 08.02.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.