Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Oprava 2 LC LS Přeštice


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Oprava poškozených částí kaleného povrchu a nefunkčních odvodňovacích prvků 2 LC. LC č. 1 v revíru Běleč, na LC kategorie 2L 4,0/30 - oprava poškozeného povrchu v délce 40 m s opravou nefunkčního propustku. LC č. 2. v revíru Vytůň, na LC kategorie 3L 3,0/15 - oprava poškozeného povrchu, 2 nefunkčních trubních propustků a 2 trativodů ve 4 úsecích, o celkové délce 251 m (43 m, 59 m, 26 m a 123 m), které brání průjezdu po lesních cestách.
Oprava nefunkčních trubních propustků a trativodů, čištění části odvodňovacích příkopů, odstranění náletu na části krajnic a v příkopech. Odstranění několika pařezů na krajnici a v příkopu. Oprava povrchu poškozených částí s vyplněním kolejí drceným kamenivem a oprava krytu ze štěrkodrti.
Stavba dle vyjádření MÚ Přeštice a MÚ Stod nevyžaduje stavební povolení ani ohlášení.
Místo plnění: k.ú. Buková u Merklína, revír Běleč, k.ú. Holýšov, revír Vytůň

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 04.06.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.