Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Odstranění psích výkalů (včetně znečištěné slámy) na rok 2021 - 2022


Kategorie

Odpadové hospodářství, ekologie
Odpadové hospodářství, ekologie ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Požadujeme odvoz a odstranění psích exkrementů včetně znečištěné slámy. Požadujeme přistavení 1 ks velkokapacitního kontejneru s uzavíratelným víkem (min. 2-dílné víko) o objemu cca 7 m3 (vývoz cca 1x ročně), dále požadujeme 1x týdně vývoz 9 ks pytlů z odpadkových košů (objem cca 50litrů) a 4ks pytle ze stojanů na pytel s víkem (objem pytlů cca 120litrů). Vývoz provést včetně výměny odpadkových pytlů. Vývoz bude prováděn na základě pevně stanovených termínů ve smlouvě. Vývoz a odstranění odpadu z kontejneru dle potřeby zadavatele na základě telefonické výzvy. S vítěznou firmou bude uzavřena smlouva na12 kalendářních měsíců. Je nutné vyplnit přiloženou tabulku. Návrh smlouvy je přiložen, nutno stáhnout, doplnit razítkem a požadovanými údaji, vložit podepsaný zpět osobou oprávněnou jednat (v případě jiné osoby, než osoby oprávněné jednat mohou dohodu podepsat na základě zmocnění - plné moci). V případě, že zhotovitel nesplní veškeré požadavky a nevloží požadované přílohy(podepsaný a vyplněný návrh dohody a vyplněná tabulka) bude z veřejné zakázky vyřazen. Požadujeme doložit: - výpis z obchodního rejstříku nebo jiné podobné evidence ne starší než 3 měsíce - platný Souhlas k provozování zařízení ke sběru a výkupu odpadů. Vyhodnocení výběrové řízení proběhne do 28. 2. 2021 z důvodu možnosti ověření ceny v čase a místě obvyklé při obdržení žádné nebo pouze jedné nabídky. Do elektronického tržiště NEN uveďte celkovou cenu dle tabulky č.1. Doba plnění: 1. 4. 2021 – 31. 3 .2022 Místo plnění: VZ 6848 Chotyně, 463 34, Hrádek nad Nisou Hodnocení nabídek: Hodnocení bude provedeno na základě vyplněné tabulky, která je přílohou tohoto výběrového řízení. V rámci hodnocení proběhne propočet odstranění 10 tun odpadu a pro následné vyhodnocení rozhodne nejnižší cena pro odstranění 10 tun odpadu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 17.02.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.