Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Manipulace, výsyp, svoz a likvidace odpadu Hromnice, Chotiná, Kostelec, Nynice, Planá a Žichlice 2021


Kategorie

Odpadové hospodářství, ekologie
Odpadové hospodářství, ekologie ->  Svoz odpadu
Odpadové hospodářství, ekologie ->  Ostatní

Lokalita:

Plzeňský kraj

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření Smlouvy o poskytování služeb v oblasti nakládání s odpady, jejíž závazný text tvoří přílohu č.1 zadávací dokumentace, přičemž předmětem plnění uvedené smlouvy je zajištění kompletních služeb v oblasti odpadového hospodářství pro Obec Hromnice.
Předmět plnění veřejné zakázky je ve všech podrobnostech včetně podrobného vymezení požadovaných služeb, podrobného vymezení druhů odpadů, jichž se poskytování služeb týká, podrobného vymezení dalších povinností účastníka, obchodních, platebních a jiných smluvních podmínek, vymezen touto zadávací dokumentací a závazným textem Smlouvy o poskytování služeb v oblasti nakládání s odpady, který tvoří přílohu č.1 zadávací dokumentace.
Předmět veřejné zakázky přesně specifikují Smlouva o zajištění služeb v oblasti odpadů (příloha č.1 Zadávací dokumentace) a Tabulka pro výpočet nabídkové ceny (příloha č.2 Zadávací dokumentace).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 02.11.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 18.11.2020 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.