Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

OA Kroměříž – úprava PBŘ únikových cest a rekonstrukce šaten


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
PRO ČÁST A: Předmětem veřejné zakázky na stavební práce je úprava požárně bezpečnostního řešení únikových cest, osazení nových požárních dveří včetně úpravy stavebních otvorů v budově Obchodní akademie Kroměříž. Objekt školy je řešen ve dvou samostatných budovách vzájemně spojených krčkem v úrovni 2.NP. Jedná se o sekce „A“ a „B“ s učebnami, krčkem je pak řešeno propojení se sekcemi „C“ a „D“, kde je provozní zázemí a tělocvična. Předmětem řešení jsou únikové cesty v rámci všech těchto sekcí. V rámci stavebních úprav budou demontovány stávající výplně otvorů dotčené stavebními úpravami (prosklené dřevěné dveře a plastové stěny). Nově budou použity dřevěné dveře se samozavírači s požární odolností, doplněné samozavírače ke stávajícím požárním dveřím a prosklené stěny z hliníkových profilů se samozavírači s použitím elektromagnetů napojených na lokální požární čidla. Součástí stavby bude provedení elektroinstalace, doplnění jistících prvků do stávajících elektrorozvaděčů a nová kabeláž pro napájení požárních únikových dveří a doplnění požárních hlásičů. Součástí stavby bude úprava dispozičního řešené prostorů šaten v 1.NP, kde bude provedena úprava vstupů, podlah a elektroinstalace a drobné stavební úpravy. PRO ČÁST B: Předmětem zakázky je dodávka 350 ks šatních skříněk pro Obchodní akademii Kroměříž dle Přílohy č.4B Technická specifikace šatních skříněk.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 30.01.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.