Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ZŠ Bezručova - přístavba a rekonstrukce odborných učeben

Číslo ve věstníku:
Z2019-042739
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem jsou stavební úpravy a přístavba v objektu ZŠ Bezručova v Hradci Králové. Jsou navrženy stavební úpravy pro zajištění bezbariérového propojení jednotlivých prostor a podlaží pavilonů základní školy. Propojení podlaží je řešeno instalací výtahů, v pavilonu „A“ je pro vyrovnání výškového rozdílu prostoru chodby navržena vyrovnávací rampa. Nový výtah je navržen v pavilonu „B“, „C“ a „E“. Tyto výtahy budou umístěny u jednotlivých schodišť uvnitř budov. Další výtah bude umístěn v přístavbě u jižní fasády pavilonu „F“ na pozemku parcelní číslo 2169/1, k.ú. Pražské Předměstí [647101]. V 1.NP pavilonu „A“ a „D“ je navrženo nové WC pro imobilní, ve 3.NP pavilonu „C“ je navrženo WC pro učitele. Dále jsou navrženy stavební úpravy a dodávka nábytku v odborných učebnách.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 02.12.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 06.01.2020 (09:45)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.