Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nástroj k šifrování emailové komunikace, datových úložišť, souborů a složek a bezpečnému mazání souborů a složek

Číslo ve věstníku:
Z2021-005954
Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky bude pořízení nástroje, který má umožňovat šifrování emailové komunikace, datových úložišť, souborů a složek a dále bezpečné mazání souborů a složek. Šifrování datových úložišť musí probíhat na úrovni paměťového média a nástroj musí umožňovat bezpečnou likvidaci kryptografických klíčů uložených v certifikovaném hardware security modulu (HSM) řízeném zákazníkem podle standardu FIPS 140-2 Level 2. Nástroj musí být možné nainstalovat na běžně využívané prostředí koncových zařízení různých typů a musí být pro běžného uživatele přívětivý a využitelný natolik, aby nebylo vyžadováno specializované školení. Zadavatel předpokládá, že poptávaný nástroj bude užívat cca 1 200 uživatelů/zaměstnanců zadavatele. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 2 výzvy uveřejněné na profilu zadavatele.

Druh zadávacího řízení:
Předběžné oznámení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:
Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.