Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Komplexní informační systém pro poskytování pobytové sociální služby Domov pro seniory Dobřichovice II


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná o VZ na poskytnutí nevýlučné licence k softwarovému nástroji pro vedení agendy pobytové služby sociální služby Domov pro seniory. Tento komplexní informační systém je nezbytný pro správu, evidenci a vykazování poskytování sociální péče, zdravotní péče, stravování klientů a zaměstnanců pobytové sociální služby Domov pro seniory Dobřichovice. Tento softwarový nástroj musí zahrnovat moduly: • Správy sociální dokumentace a péče • Správy zdravotně ošetřovatelské dokumentace a péče • Stravování klientů a zaměstnanců • Skladového hospodářství pro stravování a dalších komodit organizace • Správy agendy zaměstnanců • Řízení a statistik, tzv. manažerský modul Tyto moduly musí být vzájemně propojené. Musí umět komunikovat elektronicky s jinými subjekty, jako např. zdravotními pojišťovnami, musí odpovídat platné právní legislativě ČR (mj. zákon o sociálních službách, zákon o zdravotní péči, GDPR), standardům kvality sociální služby a ošetřovatelským standardům.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 12.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 22.02.2021 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.