Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

TK – vybavení učebny informatiky a robotiky


Kategorie

IT
IT ->  HW a příslušenství
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je dodávka HW vč. SW a robotických stavebnic s příslušenstvím pro podporu programování dětí. Jedná se o tablety, notebooky vč. myší, počítače včetně monitorů, multifunkční tiskárnu, 3D tiskárny, 3D pera, ruční 3D skener, AR brýle, robotická ruka, kutilský kit, multifunkční display, osciloskop, software pro 2D a 3D tisk. V rámci stavebnic zde budou plastové stavebnice pro předškolní a školní věk, polytechnická robotická stavebnice. Vše včetně dopravy do místa plnění, instalace, uvedení do provozu a zaškolení personálu. Dodané zboží požaduje zadavatel nové, nikoliv repasované. Nedílnou součástí veřejné zakázky je dodání návodů k obsluze a písemné technické dokumentace v českém jazyce, a to v písemné i elektronické podobě.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 24.02.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.