Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nákup nákladního vozidla - nosiče kontejnerů


Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Dopravní prostředky
Dopravní prostředky ->  Nákladní
Dopravní prostředky ->  Osobní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky malého rozsahu na dodávky dle § 14 odst. 1 zákona je nákup 1 ks nákladního vozidla - nosiče kontejnerů, splňujícího technické podmínky uvedené ve výzvě k podání cenové nabídky, a které musí být minimálně takto obsaženy v Technickém popisu nabízeného vozidla v příloze kupní smlouvy, předložené dodavatelem ve výběrovém řízení. Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky na dodávky dle hlavního slovníku jednotného klasifikačního systému CPV jsou „Motorová vozidla pro zvláštní účely“, kód CPV 34144000-8. Veřejná zakázka malého rozsahu musí být plněna v souladu s obchodními podmínkami uvedenými ve výzvě k podání cenové nabídky, které musí být minimálně takto obsaženy návrhu kupní smlouvy, předložené dodavatelem ve výběrovém řízení.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 22.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 08.03.2021 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.