Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nákup osobních vozidel (mikrobusů) pro potřeby příspěvkových organizací v působnosti odboru SOV - opakované zadání

Číslo ve věstníku:
Z2021-006006
Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Dopravní prostředky
Dopravní prostředky ->  Nákladní
Dopravní prostředky ->  Osobní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy na dodávku 10 kusů nových osobních vozidel pro 8 osob + řidič (mikrobus), podle TECHNICKÉ SPECIFIKACE VOZIDEL (pro vzorový vůz A1, A2, A3 a vzorový vůz B1, B2), pro potřeby příspěvkových organizací centrálního zadavatele, tj.: Domov pro osoby se zdravotním postižením Kytlice, Domov sociálních služeb Vlašská, Domov pro seniory Ďáblice, Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna, Domov pro osoby se zdravotním postižením Lochovice, Domov pro seniory Pyšely, Domov Zvíkovecká kytička, Integrované centrum sociálních služeb Odlochovice, Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická, Domov pro seniory Háje, a poskytnutí dále uvedených souvisejících výkonů.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 18.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 18.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.