Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nákup HW a SW pro archivaci okresních serverů


Kategorie

IT
IT ->  HW a příslušenství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky (dále jen „VZ“) je dodávka HW a SW (OEM SW, mikrokódy, firmware, který je nutný pro provoz dodaného HW a/nebo je součástí HW), instalace a zprovoznění HW a instalace dodaného firmware, záruční servis a technická podpora dodaného HW a SW ode dne akceptace převzetí předmětu plnění bez vad a nedodělků po dobu třiceti šesti (36) měsíců. HW a SW nebude součástí kritické informační infrastruktury agendových informačních systémů správních evidencí. Zadavatel provozuje informační systémy na SPARC serverech a požaduje dodání nového HW a SW tak, aby byl binárně kompatibilní se stávající infrastrukturou zadavatele a také z důvodu zachování funkčnosti stávajících aplikací na archivech okresních serverů na nových serverech.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 19.01.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.