Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nákup doplňkového krmiva pro psy - péče o zuby, na rok 2021 - 2022


Kategorie

Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Požadujeme tyč pro potřebu péče o zuby služebních psů. Vyrobeno z buvolí kůže a sušeného masa. Maso musí být na tyči spirálovitě omotané. Délka tyče od 24 do 30 cm, šířka nebo průměr 2 - 4 cm. Pamlsek je určen pro mechanické obrušování zubního plaku u psů středních plemen. Zboží musí být zdravotně nezávadné. Skladovatelné při pokojové teplotě. Baleno po 2 – 10 kusech. Hodnocení nabídek bude provedeno na základě splnění všech požadavků a na základě nejnižší nabídkové ceny za 10 cm tyče. Expirace krmiva (datum spotřeby nebo datum minimální trvanlivosti) minimálně 8 měsíců od data doručení k útvaru. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky 110 000 Kč. Stanovení ceny za 10 cm tyče stanovte dle vzorečku: celková cena za kus / délka (v cm) x 10. Cenu uveďte jako konečnou s DPH i bez DPH. Do konečné ceny zahrňte veškeré náklady (včetně dopravy). S vítěznou firmou bude sepsána Rámcová dohoda. Přiložený návrh Rámcové dohody je nutno stáhnout, doplnit a podepsat osobou oprávněnou jednat (v případě jiné osoby než je osoby oprávnění jednat mohou dohodu podepsat na základě zmocnění - plné moci). V případě, že poskytovatel nesplní veškeré požadavky, a nevloží požadované přílohy, bude z veřejné zakázky vyřazen. K výběrovému řízení doložte: - Doklad, že výrobce nebo dovozce je pod stálou kontrolou Státní veterinární správy ČR - Doklad, že výrobce nebo dovozce je pod stálou kontrolou Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského - Technický list nabízeného krmiva - Výpis z obchodního/živnostenského rejstříku ne starší než 3 měsíce Požadujeme: - Expirace krmiva (datum spotřeby nebo datum minimální trvanlivosti) minimálně 8 měsíců od data doručení do místa plnění zakázky (Vojenské zařízení 6848 Chotyně) Vyhodnocení výběrové řízení proběhne do 31. 1. 2021, z důvodu možnosti ověření ceny v čase a místě obvyklé při obdržení žádné nebo pouze jedné nabídky.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 04.01.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.