Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nákup doplňkového suchého krmiva pro psy (kulatý tvar) r. 2021 - 2022


Kategorie

Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Požadujeme doplňkové krmivo pro psy – kulatý tvar (suché krmivo) o velikosti 2-4cm se sníženým obsahem cukru, se sníženým obsahem lepku, s obsahem bezlepkové kukuřičné mouky. Obsah balení 180-500g. Tuto velikost balení požadujeme z důvodu vhodné skladovatelnosti u psovoda při průběhu výcviku sl. psa. Hodnocení nabídek bude provedeno na základě nejnižší nabídkové ceny za 100g doplňkového krmiva – kulatý tvar. Expirace krmiva (datum spotřeby nebo datum minimální trvanlivosti) minimálně 8 měsíců od data doručení k útvaru. Předpokládaný odběr 2000 ks balení. Stanovení ceny za 100g doplňkového krmiva – kulatý tvar stanovte dle vzorečku: celková cena za balení/objem (v gramech) x 100. Cenu uveďte jako konečnou s DPH i bez DPH. Do konečné ceny zahrňte veškeré náklady (včetně dopravy). S vítěznou firmou bude uzavřena rámcová dohoda na 12 kalendářních měsíců. Návrh dohody je přiložen, nutno stáhnout, doplnit razítkem a požadovanými údaji, vložit podepsaný zpět osobou oprávněnou jednat (v případě jiné osoby, než osoby oprávněné jednat mohou dohodu podepsat na základě zmocnění (plné moci) potvrzené osobou oprávněnou jednat, které je oprávnění vydáno.) V případě, že zhotovitel nesplní veškeré požadavky a nevloží požadované přílohy (podepsaný a vyplněný návrh dohody) bude z veřejné zakázky vyřazen. K výběrovému řízení doložte: - Doklad, že výrobce nebo dovozce je pod stálou kontrolou Státní veterinární správy ČR a Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského, - Technický list nabízeného krmiva - Výpis z obchodního/živnostenského rejstříku ne starší než 3 měsíce Požadujeme: - Expirace krmiva (datum spotřeby nebo datum minimální trvanlivosti) minimálně 8 měsíců od data doručení do místa plnění zakázky Vyhodnocení výběrové řízení proběhne do 31. 1. 2021, z důvodu možnosti ověření ceny v čase a místě obvyklé při obdržení žádné nebo pouze jedné nabídky. S vítězným dodavatelem bude uzavřena rámcová dohoda.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 04.01.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.