Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

nákup 1 ks osobního automobilu střední třídy pro potřeby městské policie


Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Dopravní prostředky
Dopravní prostředky ->  Osobní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Město Mělník zastoupené Městským úřadem vyhlašuje jednoduché poptávkové řízení na nákup 1 ks osobního automobilu střední třídy pro potřeny městské policie dle následující specifikace:

1 ks osobního automobilu:  Výkon motoru min. 110 kW, emise CO2 max. 115 g/km.  Palivo benzín, emisní norma min. Euro 6.  Karoserie liftback.  Barva bílá.  Min. počet převodových stupňů 6  Počet míst 5, počet dveří 5,  Objem zavazadlového prostoru min. 600 l  ABS s elektronickým rozdělovačem brzdné síly a asistenčním systémem brzd  Elektronický stabilizační systém (ESC).  Elektronická parkovací brzda s funkcí Autohold.  Min. 7x airbag.  Přerušení přívodu paliva při nárazu.  Automatické odblokování dveří při nárazu.  Výstražná světla při prudkém brždění.  Varovná odrazka v předních dveřích.  Driver Alert- rozpoznání únavy řidiče.  Asistent udržování jízdního pruhu.  Tempomat s omezovačem rychlosti.  Front Assist – upozornění a zabrzdění při hrozící kolizi.  Dálkově ovládané centrální zamykání.  Víko nádrže s elektrickým odemknutím.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 16.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 27.03.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.