Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Předběžná tržní konzultace - poptávka motorových jednotek

Číslo ve věstníku:
Z2020-008764
Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Dopravní prostředky
Dopravní prostředky ->  Osobní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
České dráhy, a.s. (dále také jako „ČD, a.s.“) v současné době připravují zadávací řízení za účelem opatření si k užívání použitých motorových jednotek v minimálním počtu 14 ks. Cílem společnosti České dráhy, a.s. je opatření si k užívání takových jednotek určených k provozování výhradně na území České republiky, kdy podrobná specifikace těchto jednotek je uvedena v příloze č. 1. S cílem zjistiti situaci na trhu, informovat trh o záměrech zadavatele a připravit srozumitelné a po odborné stránce kvalitní zadávací podmínky uvedeného zadávacího řízení, se ČD, a.s. rozhodly realizovat předběžnou tržní konzultaci v souladu s § 33 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (dále jen jako „ZZVZ“). Předmětem tržní konzultace je zjištění aktuálních možností trhu nabídnout uvedené motorové jednotky do užívání buďto formou nájmu v délce trvání 15 let nebo formou prodeje.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 10.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 31.03.2020 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.