Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

MŠ Jeřabinka - oprava zábradlí terasy


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem díla je výměna stávajícího zábradlí na terase v MŠ Jeřabinka na ul. Zdeňka Buriana 967 v Kopřivnici za nové.
Popis stávajícího stavu :
Stávající zábradlí o celkové délce cca 27,6m se skládá z dřevěných sloupků o velikosti 140x140mm, horní (madlo) a spodní část zábradlí tvoří dřevěné hranoly 140x100mm, výplň nerezové tyče o průměru 25mm délky 120mm. Dřevěné sloupky jsou kotvené do betonových patek 300x300mm a do boku stěny terasy – viz. příloha č. 4 – výkresy stávajícího stavu terasy.

Popis úprav.
Stávající zábradlí v celkové délce cca 27,6m bude kompletně demontováno. Dřevěné části zábradlí budou odvezeny na skládku, nerezové výplně zábradlí demontovány a uloženy ve skladu objednatele.
Nové zábradlí v celkové délce cca 27,6mm bude provedeno ze žárového pozinku, sloupky pozink 40x40mm, horní madlo a spodní část zábradlí z pozinku 40x40mm, výplň mezi sloupky se provede prvky pozink 10x40mm ve vzdálenosti cca 100mm. Sloupky budou kotveny do boku stěny terasy – specifikace předmětu díla viz. příloha č. 4 - návrh, pohledy.
Před realizací díla bude nutné provést zaměření skutečného stavu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 03.07.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.