Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce elektroinstalace a sociálního zařízení v budově Na Vrchu 1207/26, Aš


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto výběrového řízení je provedení a obstarání veškerých prací a zhotovení děl nutných k úplnému dokončení a zprovoznění stavby: „Rekonstrukce elektroinstalace a sociálního zařízení v budově Na Vrchu 1207/26“, v rozsahu specifikovaném projektovou dokumentací a touto zadávací dokumentací.

Jedná se o rekonstrukci stávajícího objektu, účel ani provoz objektu se nemění. Rekonstrukce zahrnuje kompletní výměnu elektroinstalace celého objektu, rekonstrukci stávajících WC na mezipodestách, rekonstrukci WC a koupelny ve 2. nadzemním podlaží (dále jen „NP“). Ve 2. NP bude vytvořena nová chodba mezi obývacím pokojem a kuchyní rozdělením dětského pokoje novou příčkou. Ve 3. NP se provede rekonstrukce koupelny s WC a osazení nové kuchyňské linky na novou před stěnu. Ve Věži nový zateplený SDK podhled.

Součástí plnění je dále zajištění všech činností souvisejících s komplexním vyzkoušením stavby a jejím předáním zadavateli.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 03.07.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.