Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Morkůvky - obnova rybníka

Číslo ve věstníku:
Z2020-035308
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je realizace rybníka v obci Morkůvky. Rybniční kotlina bude sloužit k akumulaci zadržené vody v rybníku. Rybniční kotlina je nepravidelného obdélníkového půdorysného tvaru. Rybniční kotlina vznikne odtěžením zeminy do projektovaného tvaru a spádu dna. Dno rybniční kotliny je vyspádováno směrem k údolnici, která je zřízena v trase původního koryta Harasky. Břehová linie rybníka nebude opevněna vyjma linie podél stávajícího koryta Harasky v prostoru bezpečnostního přelivu a výpustného objektu. V tomto úseku bude břehová linie opevněna záhozem z lomového kamene opřeným ve dně patky ze záhozu z lomového kamene. Svahy nad Hprov mimo úsek opevnění záhozem a pláně budou zatravněny. Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v projektové dokumentaci pro provádění stavby.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 09.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 10.11.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.