Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Montáž dvojitého ovládání na vozidlo autoškoly Karosa C 956


Kategorie

Opravy, revize a servis

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky malého rozsahu (VZMR) je poskytnutí služeb, kterými se pro účely této VZMR rozumí Montáž dvojitého ovládání včetně sedačky učitele vybavené tříbodovým bezpečnostním pásem. Do cenové nabídky zahrňte všechny náklady spojené s opravou, včetně nových náhradních dílů a komponentů splňujících technické parametry , zpracování výchozí revizní zprávy. Cenovou nabídku zpracujte do samostatné cenové kalkulace, kterou přiložte jako přílohu své nabídky. Poskytnutí služby bude uchazečem realizováno jako celek v souladu s podmínkami stanovenými v návrhu Smlouvy, který tvoří přílohu této výzvy (viz „Dokumenty"). Příloha cenové nabídky, vyplněný a podepsaný návrh smlouvy jsou přílohami každého učastníka! Nabídkovou cenu uveďte v CZK včetně DPH za celou zakázku. Zadavatel nepřipouští variantní řešení.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 25.03.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.