Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Oprava 90 kusů venkovních laviček s litinovými bočnicemi s plastovými sedáky a opěradlyna území Františkových Lázní


Kategorie

Opravy, revize a servis

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Předmětem zakázky je oprava cca 90 kusů venkovních laviček s litinovými bočnicemi s plastovými sedáky a opěradly na území Františkových Lázní viz fotodokumentace. Lavičky jsou převážně kotveny přes otvory v nožičkách do podkladní konstrukce (zámková dlažba, beton atd.). Z těchto důvodů je nutné kotvení odstranit a následně dopravit lavičky do vhodných prostor. Zde budou demontovány plastové sedáky a opěradla, které musí být řádně vyčištěny. Z litinových bočnic budou odstraněny veškeré nátěry (pískování, opálení atd.) a následně budou opatřeny vhodným venkovním nátěrem. Po dokončení nátěrů bočnic budou sedáky a opěradla opět ukotveny k litinovým bočnicím pomocí pozinkovaných šroubů a matek. Následně budou lavičky dopraveny na původní místo a provedeno kotvení k podkladu. Realizace bude probíhat v etapách dle požadavku zadavatele.
Jedná se o zakázku, na kterou je zpracován výkaz výměr (viz příloha č. 3).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 31.01.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 17.02.2020 (23:59)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.