Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Modlany – rekonstrukce objektu č. p. 19


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je realizace díla v rámci projektu s názvem: „Modlany – rekonstrukce objektu č. p. 19“. Jedná se o rekonstrukci obecní budovy pro potřeby Obecního úřadu. Součástí stavby je i stavba akumulační nádrž na dešťovou vodu. Stavební práce budou rozděleny na dvě etapy realizace: První etapa řeší rekonstrukci obecní budovy. Druhá etapa řeší vybudování akumulační nádrže na dešťovou vodu s technologií na úpravu vody a napojením na WC. Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v projektové dokumentaci vypracované společností FIRAST s.r.o., U Nových vil 941/24, 100 00 Praha 10, IČ: 26708167, (dále jen „projektová dokumentace“) a v neoceněných výkazech výměr (slepých rozpočtech). Projektová dokumentace je přílohou č. 5 této zadávací dokumentace „Příloha č. 5 Projektová dokumentace“.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 27.01.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 15.02.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.